למי אין חבר שנפל במדרגות הבניין? מנקה שמעדה בזמן עבודתה והחליקה? התפוצצות צינור מים. שריפה. אלו רק חלק קטן מהדברים שקורים בכמעט כל מבנה משותף.

ביטוח מבנה משותף קיים בתחום הביטוח לבתים משותפים והוא בעל יכולות לתת לכם פתרונות קלים מהירים וחכמים גם בתחומי ביטוח המשיקים לצרכי ביטוח הבית המשותף בהם תוכלו למצוא סל ביטוחי של ביטוח דירה ( עם מגוון אופציות כגון מבנה ותכולה), ביטוח משכנתא (חיים ומבנה), ביטוחי חיים וגם ביטוחי נסיעות לחו"ל. רכשתי ביטוח מבנה עבור הבניין בו אני מתגורר

ביטוח ועד בית מבטיח שתחיו בשלווה ותיהנו מביטוח דירה, משכנתא ונסיעות המותאם לצרכים שלכם. מומלץ מאוד לקרוא את כל האותיות הקטנות ובמידה ויש צורך גם להיות בקשר עם האגודה לתרבות הדיור בנושאים חדשים כדי לספק שירות עדכני שיענה על הצרכים שלכם.

ביטוח בית. איתכם מסביב לשעון

ביטוח בית, הוא בדיוק כמו שהוא נשמע – ביטוח עבור הבית שלכם. ואם נכנסים לדקויות נוכל לשים לב למספר כיסויים הנמצאים במרכז ביטוח הבית המשותף. החל מנזקים קשים וגדולים כמו רעידת אדמה, שריפות ונזקי מים ועד לנזקים הקשורים לציוד חשמלי כמו מערכות הסקה או מעלית כתוצאה מבלאי טבעי או מכל סיבה אחרת. עלויות התיקון על מנת להחזיר את המצב לקדמותו עלולות להיות גבוהות מאוד ובלי ביטוח הולם הדיירים יכולים למצוא את עצמם במצב בו הם פשוט לא יכולים לשאת בהן.

מבנה משותף: חושבים מראש – חוסכים אחר כך

על מנת להימנע ממצבים בהם חס וחלילה הסיכונים אכן יתגשמו, חובה להיערך מראש. בעלי הדירות הם האחראים על כל נזק שמתרחש בתחומי המבנה המשותף לאורחים או לעוברים ושבים. על נציגי ועד הבית להיערך מראש מפני סיכונים לנזקי רכוש וגוף בבניין המשותף, בהתאם למבנה הבניין ולצרכי הדיירים מול כל חברות הביטוח. העבודה מול כל החברות תיתן לכם את הכיסוי המשתלם ביותר, יחס מהיר ואישי וטיפול מירבי בתביעות בדרך היעילה ביותר ובסופו של דבר – הוזלה משמעותית במחיר.

מעל הכל הדגש מבחינתכם הוא בעיקר על הצרכים האמיתיים של ביטוח ועד הבית וביטוח המבנה.

 

כל מה שכאי לדעת על ביטוח מבנה משותף

פנו אלינו עכשיו וקבלו מגוון הצעות מותאמות אישית עבור ביטוח בניין משותף

    5/5 - (2 votes)