כל מי שמחליט לקחת משכנתא מהבנק צריך לעשות ביטוח, וזה לא משנה אם מדובר על משכנתא לחמש שנים או על משכנתא לשלושים שנה. זה אפילו לא משנה על איזה סכום מדובר, כי כל עוד הבנק דורש, הלקוח חייב לעשות ביטוח. תוהים מדוע זה כל כך חשוב ומדוע הבנק לא מוכן לוותר על העניין הזה? פשוט מאוד: אם תלכו לעולמכם לפני שתשלמו את כל החוב, מי בדיוק יחזיק לבנק את הכסף שהוא נתן לכם? כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת הביטוח שבה תהיו מבוטחים.

במילים אחרות, ביטוח משכנתא יבטיח לבנק שהוא יקבל את הכסף שאתם חייבים לו ולכן זה לא עניין של רצון טוב אלא זה עניין של חוק. עם זאת, זה עדיין לא אומר שאתם חייבים לשלם על הביטוח הזה הון עתק, כי אם אפשר לבדוק לעומק את התחום של ביטוח משכנתא השוואת מחירים ולחסוך, למה שלא תעשו זאת?

מה באמת ישפיע על המחיר הסופי שתשלמו?

אם תתחילו לבדוק לעומק את הנושא של ביטוח משכנתא השוואת מחירים אתם תראו שיש כמה וכמה נתונים משמעותיים ביותר שיכולים להשפיע על העלות הסופית. למשל:

  • השאלה באיזו חברת ביטוח אתם עושים את ביטוח המשכנתא
  • עד כמה הדירה שלכם גדולה
  • לכמה זמן לקחת את המשכנתא

בנוסף, כמובן שגם השאלה עד כמה תרצו שהביטוח יהיה מקיף תשפיע על המחיר. למשל, האם ידעתם שיש לא מעט תוספות שונות שאפשר להוסיף לביטוח הזה? כל התוספות יכולות להשפיע על המחיר הסופי, ולמרות שזה לא אומר שכדאי לוותר עליהן, זה אומר שצריך להיות מודעים לכך מראש. בנוסף לכל אלה, בימינו, בתחום של ביטוח משכנתא השוואת מחירים, אתם יכולים לקבל את המידע אפילו בלי לצאת מהבית. כלומר, אין היום חברות ביטוח שמציעות לכם לעשות אצלן ביטוחים שונים ואינן מפרסמות את המחירים אונליין.

שימו לב שאתם בוחרים בחברת ביטוח כמה שיותר אמינה ורצינית

עוד נקודה קטנה וחשובה, היא לבדוק דרך איזו חברה אתם עושים את הביטוח, ולא רק מבחינת הכסף. זה נכון שלא כדאי יהיה לבחור את חברת הביטוח הכי יקרה שיש, אך מצד שני, גם לבחור חברת ביטוח שגובה מחירים הרבה יותר נמוכים מהמחירים בשוק זה עלול להיות מעט מחשיד. בנוסף, אנחנו מציעים לכם לברר אודות ביטוח משכנתא השוואת מחירים כל מה שאפשר, אך חשוב גם לבדוק האם הלקוחות מרוצים משירותיה של החברה.

ברגע האמת אתם לא רוצים שיתעלמו מכם או שלא יתנו לכם את הכיסוי שמגיע לכם אלא ההפך, תרצו לקבל פיצוי כספי הולם. לכן חשוב מאוד לבדוק שאתם בוחרים חברת ביטוח אמינה שתספק לכם מענה כמה שיותר מהר ושלא תגרור אתכם לתביעות אינסופיות ומייגעות.

Comments are closed.