אתם עומדים לקנות דירה להשקעה? אם כך, ברור מדוע תרצו לעשות הכול כדי לשמור על הנכס שבו אתם משקיעים. אומנם זה נכון שחלק מהעניין תלוי בשאלה באיזה דיירים תבחרו והאם הם ישמרו לכם על הדירה, אך מעבר לכך, חשוב להבין מה זה ביטוח מבנה ואיך זה קשור אליכם. הנקודה היא שאפילו אם הדיירים שלכם יהיו נפלאים ואפילו אם הם יהיו קרובי משפחה, עדיין עלולים להתרחש אסונות שונים בנכס.

עלולה להיות במקום רעידת אדמה שברגע אחד תהרוס את המבנה כולו, עלולה להיות הצפה, התפוצצות של בלון גז או אפילו שריפה. אומנם כל המקרים האלה נוראיים ואף אחד לא רוצה בכלל לעצור ולדמיין אותם, אך עובדה היא שכבר היו דברים מעולם. לכן נשאלת השאלה: מה אפשר לעשות בנידון? ואיך מתמודדים עם המצב הזה? כדי להבטיח שגם בתרחיש נוראי כזה אתם לא תישארו חסרי-כל, כדאי לעשות ביטוח מבנה.

כך תחליטו איפה לעשות את הביטוח

כמובן שצריך להבין לעומק מה זה ביטוח מבנה ומה בדיוק הוא כולל, אך חשוב לא פחות להחליט איפה עושים אותו. ראשית, כדאי לדעת שיש הרבה מאוד חברות ביטוח שמציעות לכם גם להוסיף את ביטוח התכולה לאותו ביטוח במנה, אך בפועל, לא תמיד זה רלוונטי.

אם, למשל, קניתם דירה למטרות השקעה ואם אתם רוצים להשכיר אותה ריק מכל חפץ, למה שתרחיבו את הביטוח, תשלמו עליו יותר ותכללו בו גם את ביטוח התכולה? במקום זה תוכלו לחסוך ולעשות רק ביטוח למבנה עצמו, כך ששווה לבדוק את העניין הזה. בנוסף, מעבר לכך שצריך להבין מה זה ביטוח מבנה ומה הוא כולל, צריך גם להחליט לאיזו חברת ביטוח פונים. אנחנו ממליצים לכם להתייחס למספר פרמטרים משמעותיים בנושא הזה, כמו למשל:

  • המקצועיות של חברת הביטוח
  • הניסיון שלה
  • חוות הדעת שתוכלו למצוא אודות החברה ושירותיה

ובנוסף, כמובן שצריך לשים לב גם להיקף הפיצוי הכספי שתקבלו אם משהו אכן יקרה לנכס שלכם.

תוך כמה זמן תקבלו מענה ברגע האמת?

כאמור, אף אחד לא באמת רוצה לחשוב על המצב שבו הוא יצטרך לפנות אל חברת הביטוח כי אסון קרה בדירה שלו, אך זה עלול לקרות. לכן חשוב מאוד לעשות כל מה שאתם יכולים כדי להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת יותר מרוצים, וזה אומר שצריך לברר תוך כמה זמן תקבלו מענה, סיוע וכיסוי כלכלי. אומנם זה נכון שכל חברות הביטוח מבטיחות לכם את הכי טוב שיש בתחום הזה, אך בפועל, אנחנו רואים שרק חלק מהן באמת עושות עבודה טובה ברגע האמת. יתרה מכך, לצערנו הרב, יש גם חברות שמתנערות מאחריות כאשר הלקוחות פונים אליהן ולכן חשוב להקפיד על בחירת חברת ביטוח כמה שיותר אמינה וטובה.

Rate this post