כולנו רגילים לחשוב על ביטוח דירה כשאנחנו חושבים על ביטוח למבנה שבו אנחנו חיים, אך מה עושים כאשר מדובר על בית משותף?
האם באמת כדאי לקחת סיכונים מיותרים ולוותר על ביטוח ועד הבית? חשוב שתדעו שברגע האמת רק ביטוח ועד בית יעזור לכם ולכן חבל יהיה לוותר על כך.
זה לא משנה אם אתם באופן אישי מאיישים את תפקיד וועד הבית או שמישהו אחר עושה זאת, כי בכל מקרה ביטוח כזה יכול להיות העזרה הטובה ביותר ברגע האמת.

ביטוח שמסייע גם בתאונות שונות

ביטוח ועד בית יכול לעזור לכם לא רק אם משהו קורה לבניין שבו אתם חיים, אלא גם אם קורה משהו לאדם שמגיע לבניין לצורך ביצוע עבודה מסוימת.
זה יכול להיות שליח שיביא חבילה, עובד ניקיון או אפילו הגנן, שכן כל האנשים הללו הם זרים שנכנסים לבניין וחשופים לתאונות שונות. במידה ויוכח שהתאונה נגרמה בגלל ליקוי כלשהו בבית,
אותו אדם שנפגע יוכל להחליט שהוא תובע את ועד הבית שלכם. ועד הבית, אם לא יהיה לו ביטוח, יצטרך לחשוב מה הוא עושה, אך מה שבטוח זה שיהיה עליו לשלום פיצויים לאותו אדם שנפגע.
לעומת זאת, אם מדובר על ועד בית שעובד עם ביטוח חברת הביטוח תהיה זאת שנושאת באחריות והיא תהיה זאת שתשלם את הפיצויים לאדם שנפגע.
כמובן שהמטרה, גם כאשר עושים ביטוח כזה, היא לא להפעיל אותו לעולם, אך עדיף לעשות ביטוח כזה מאשר להזדקק לו ולא לקבל מענה.

האם כל חברות הביטוח מציעות את אותה הפוליסה?

התשובה היא בפירוש לא. לכן, ממש כפי שלא הייתם רוצים לעשות ביטוח רכב אצל כל סוכנות ביטוח בלי שאתם בודקים אותה, כך גם לא כדאי לעשות כל ביטוח אחר מבלי שאתם יודעים במה מדובר.
ההבדלים בין חברות הביטוח יכולים להיות משמעותיים ביותר ולכלול פרטים כמו:

  • מחירים
  • היקף הפוליסה
  • מענה ברגע האמת
  • אמינות
  • המלצות של לקוחות אחרים ועוד

ביטוח ועד בית, כמו כל ביטוח אחר, הוא מסוג אותם הדברים שאומנם אתם לא זקוקים להם בחיי היומיום, אך כאשר יש לכם צורך בהם, תרצו לקבל מענה מהיר.
לכן, בבואכם לבחור חברת ביטוח רצוי מאוד לבדוק שאתם פונים אל חברה יעילה במיוחד. רק כך תוכלו לישון בשקט ולדעת שלא משנה מה יקרה, כי בכל מקרה הביטוח שלכם יכסה את העניין.

פנו אלינו עכשיו וקבלו מגוון הצעות מותאמות אישית עבור ביטוח בניין משותף

    5/5 - (1 vote)

    Comments are closed.