אתם גרים בבית משותף ותוהים איך תוכלו לישון בשקט? לאחרונה התרחש אסון באחד מהבתים המשותפים הסמוכים לכם? אם כך, ברור שאתם לא יכולים יותר לדחות את העניין וכדאי שתעשו עוד היום ביטוח בית משותף. אומנם זה ברור שלא תרצו להגיע למצב שבו אתם צריכים להפעיל את הביטוח, אך בפועל, זה עלול לקרות. אנחנו לא יודעים מה באמת צופן לנו העתיד ואיך ייראה החודש הבא, כך שהגיע הזמן שגם אתם תכינו את עצמכם לקראת כל תסריט ותרחיש. הבעיה הם הנזקים שעלולים להתרחש בבית המשותף שלכם, היא שהתיקון שלהם עלול להיות מאוד יקר. יתרה מכך, כל השכנים יצטרכו לממן את השיפוץ ביחד וזה עלול להוביל לבעיות חמורות. לכן, אם אתם יכולים לעשות עוד היום ביטוח בית משותף שימנע את כל הבעיות האלה בעתיד, איפה כאן הדילמה? רצוי לעשות ביטוח כזה עוד היום, אפילו אם לא תשתמשו בו לעולם.

ביטוח בית משותף

שימו לב מה נכלל בפוליסת הביטוח שתעשו לבניין שלכם

 

עשיתם חיפוש וראיתם שיש חברות שונות שמציעות ביטוח בית משותף? רוצים לעשות כל מה שתוכלו כדי להבטיח שברגע האמת יעזרו לכם? אם כך, חשוב לבדוק לא רק באיזו חברת ביטוח אתם בוחרים, אלא גם מה היא מציעה. על איזו פוליסת ביטוח אתם חותמים ובאיזה מצבים יש לכם עילה לתבוע פיצויים מחברת הביטוח? למשל, האם מדובר על ביטוח בית משותף שכולל גם נזקים שנגרמים כתוצאה משריפה? או שהוא כולל רק נזקים שנגרמים מרעידות אדמה? האם שיטפון הוא עוד גורם שיאפשר לכם לקבל פיצויים? ההיגיון אומר שאם אתם כבר עושים ביטוח בית משותף, כדאי לעשות הכול כדי שהביטוח הזה יהיה כמה שיותר מקיף. לכן חשוב לשבת בסבלנות, לבדוק מה כוללת הפוליסה ולהבטיח שבסופו של דבר תקבלו מענה אם תזדקקו לכך.

ביטוח בית משותף

חברת ביטוח שנותנת שירות טוב תמורת מחירים נוחים

 

יצא לכם לשמוע מאנשים שהם שילמו הון עתק על ביטוח בית משותף? או מאנשים אחרים שהם שילמו אומנם סכום נוח אך לא קיבלו מענה? אם כך, ברור מדוע גם הסוגיה הזאת מטרידה אתכם. בסופו של דבר, כולנו רוצים להבטיח שנוכל ליהנות ממחירים טובים ומשירות נהדר. אנחנו לא רוצים להיות במצב שבו הבית המשותף שלנו נשרף, ולא רק זאת, אלא עלינו גם להתווכח עם חברת הביטוח. אם שילמנו שנים ביטוח בית משותף, למה שלא נקבל את מה שמגיע לנו? ויחד עם זאת, זה לא סוד שהרבה חברות ביטוח בישראל פועלות בצורה כזאת. לכן יש טעם לבדוק את הדברים מראש. חשוב מאוד לברר האם חברת הביטוח שאליה אתם מתקשרים למעשה זמינה בכל עת. האם המחירים שלה נוחים והאם זו חברה שכולם ממליצים עליה כעל חברת ביטוח מובילה?

ביטוח בית משותף

 

פנו אלינו עכשיו וקבלו מגוון הצעות מותאמות אישית עבור ביטוח בניין משותף

    5/5 - (1 vote)