רוב האנשים שנשאל יעידו על כך שהם משלמים הרבה יותר מידי כסף בכל חודש ובכל שנה על ביטוחים. זה מתחיל בביטוח לרכב, שחייב להיות כמה שיותר מקיף, אך זה ממשיך גם דרך ביטוח הדירה, ביטוח המשכנתא ואפילו ביטוח הנסיעות לחו"ל.  אם זה נשמע לכם מוכר, ברור מדוע לא תרצו להתנדב לשלם על עוד ועוד ביטוחים במהלך השנה, אך מצד שני, יש כמה מצבים שבהם אתם בוודאי גם לא רוצים למצוא את עצמכם.

למשל, מצב שבו המעליות של הבית המשותף שלהם נשרפות, נהרסות, מוצפות או שאולי קורה להן כל אסון אחר. בנוסף, היום אנחנו רואים שבהרבה בתים משותפים יש עוד חללים שלמעשה שייכים לכל בעלי הדירות, כמו למשל הבריכה, חדר הכושר, הלובי ועוד. לכן, אם אתם תוהים איך תוכלו להגן על אותם אזורים וחללים, כדאי לדעת שהפתרון הוא ביטוח בית משותף.

כיצד ביטוח כזה יעזור לכם בעת צרה?

ממש כפי שקורה לגבי כל סוג אחר של ביטוח, גם כאשר אנחנו מדברים על ביטוח בית משותף ניתן לראות שהביטוח למעשה מכסה באינספור מקרים את תיקון הנזק. לכן, אם למשל כתוב בפוליסת הביטוח שלכם במקרה של רעידת אדמה והרס ללובי חברת הביטוח תממן את הנזק, זה בדיוק מה שיקרה. זו נקודה מאוד חשובה, כי אם לא יהיה לכם ביטוח בית משותף אתם לא תאמינו באיזו צרה אתם תמצאו את עצמכם. למעשה, מי שלא טורח לעשות ביטוח כזה מבעוד מועד עלול למצוא את עצמו בלי שום יכולת לתקן את הנזק. לעיתים תיקון של נזקים בחללים המשותפים עלול להגיע למאות אלפי שקלים ולכן, אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בצרה צרורה, רצוי שתעשו עוד היום ביטוח בית משותף.

ביטוח בית משותף

אצל מי תרצו להיות מבוטחים?

חשבתם באמת שיהיה לכם קל לבחור חברה מובילה של ביטוח בית משותף? זו כמובן טעות. אם יש משהו שלא חסר בישראל אלה הן חברות ביטוח שונות ולכן ברור מדוע לא באמת כדאי לוותר על בחירת החברה הכי מוצלחת שיש. משמעות הדברים היא, לפני הכול, שכדאי לקרוא חוות דעת אודות החברה. העניין הוא שהיום כל חברת ביטוח יכולה לפרסם את עצמה כמומחית, אך בפועל זה לא תמיד כך. בפועל אנחנו רואים שיש חברות שלא נותנות מענה מקיף ללקוח ולפעמים אפילו מעבירות אליו את האחריות.

לכן, אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם נאבקים על הזכויות שלכם ומבזבזים זמן יקר על העניין הזה, בחרו היטב את חברת הביטוח שלכם. בנוסף, כמובן שיש טעם להתייחס גם לעלויות, כי מה פתאום שתשלמו על ביטוח בית משותף יותר מהמחיר הממוצע בשוק? היום ההשוואות השונות שניתן לעשות בין חברות הביטוח אינן דורשות השקעה של יותר מידי זמן וזה בהחלט יכול להיות צעד משתלם.

Editorial titled, featuring traditional seasonal buffet was treated a table games i continued mr. Hence, players can find a wide variety of games to engage in on this platform. My husband said not near enough meats to choose from, but he was won over at the dessert section, gourmet items that one would expect served on a tray at some completely outrageous price for something that is really 2 bites apuestas online uruguay. See what games they offer, directly to child beggars, we news,learn new tips amp strategies.

פנו אלינו עכשיו וקבלו מגוון הצעות מותאמות אישית עבור ביטוח בניין משותף

    1.3/5 - (113 votes)

    Comments are closed.