ההחלטה לקחת חלק בוועד הבית מעוררת לא מעט שאלות ובהמשך הדרך יהיה עליכם לקבל מספר החלטות נוספות. לדוגמא, האם אתם רוצים להצטרף לאגודה לתרבות הדיור?
על מנת שתוכלו לקבל החלטה נכונה בנושא הזה, אתם צריכים תחילה להבין במה דברים אמורים. ראשית, כדאי לדעת שמדובר על אגודה התנדבותית, כלומר,
אין לכם חובה להיות חלק מהאגודה הזאת. שנית, האגודה נמצאת תחת הפיקוח של רשות החברות הממשלתיות, כך שאין ספק שעבודתה ופועלה מתבצעים בהתאם לחוק.
כדי להיות חברים באגודה הזאת יהיה עליכם לשלם סכום מסוים, אך החדשות הטובות הן שלא מדובר על סכום מופקע ולכן בהחלט תוכלו לעמוד בו בקלות, במידה ובכך תבחרו.

מה עושה האגודה ולמה זה כדאי?

אם עד היום מעולם לא טרחתם לעצור ולבדוק מה עושה בפועל האגודה לתרבות הדיור, כדאי שתדעו שמטרתה לשפר את יחסי השכנות וליצור שכונות שנעים לחיות בהן.
היא דואגת למהלך תקין של ענייני הבית ובנוסף, היא גם מציעה אינספור שירותים חשובים ויעילים לחבריה. לדוגמא,
אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי הקשור לענייני הבית או לפעילות וועד הבית, הרי שהאגודה היא הכתובת הכי טובה שאליה תוכלו לפנות.
לאייש את תפקיד וועד הבית ולדעת שאתם חלק מאגודה פועלת ורצינית זו בחירה נפלאה, שכן בצורה כזאת תמיד יהיה לכם אל מי לפנות לקבלת מידע ועזרה.

השירות הנוספים שמהם תיהנו בתור חברי האגודה

עוד סיבות שבגללן כדאי גם לכם להיות חלק מהאגודה לתרבות הדיור, זו העובדה שהאגודה יכולה לסייע גם בנושאים הנדסיים, משפטיים ועוד.
בנוסף, אפילו אם אתם זקוקים לעזרה ולייעוץ בתחום הגינון, הרי שלאגודה יהיה הרבה מה לתרום לכם. חלק מהמטרות של האגודה היא להחדיר את המודעת לשמירה על הרכוש המשותף,
כך שאם גם אתם גרים בבניין משותף, זה בהחלט יכול להיות רלוונטי עבורכם. בנוסף, חברי האגודה יכולים לבצע רישום של בית משותף בטאבו ולשלם תעריף מוזל,
כך שבהחלט ניתן לומר שמכל הבחינות החברות באגודה יכולה להיות משתלמת ביותר, אז למה אתם מחכים?